Tamarindus indica L.
cited name:
Tamarindus indica L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 4: t. 374 (1800)

drawing:
engraving:

family: Caesalpiniaceae
subfamily:
tribe: Detarieae
subtribe:

epithet cited: indicus,-a,-um
epithet recognized: indicus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151211


full size x

original

Synonyms:
  1. Tamarindus occidentalis Gaertner
  2. Tamarindus officinalis Hook.
  3. Tamarindus umbrosa Salisb.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Tamarindus indica L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 4: t. 374 (1800)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: u4o5cm34ruglbje08ucudin6a6
SESSION date in: 2019-10-19
SESSION time in: 19:32:58
SESSION unix time in : 1571506378
SESSION unix time out: 1571506978
time_left: 600
current unix time :1571506378
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 3.227.249.234